SMART ÖDÜLÜ

           Evetttt yine bir kısa aradan sonra buradayım. Bir süredir canım hiç blogla ilgilenmek istemiyor. Elişlerimi de yapamıyorum. sanırım yaz moduna geçtik. Bu arada evde de boş kaldıkça eşya topluyorum. Bu yıl tayin bekliyoruz da:) Eşimin işi nedeniyle yurdumun bir çok yerini görme şansına sahip olacağım. Bu kez doğuya gideceğiz. Yer henüz belli değil mayısın 15'inden sonra belli olacak. Dualarınızı bekliyorum. Hayırlısı olur inşaallah. Evlendiğim zaman Antalyadaydım. Ben Antalyayı o kadar çok seviyorum ki oradan ayrılmak bana çok zor gelmişti. Sık sık yaşadığın yeri değiştirmek, arkadaşlarından ayrılmak hepsi zor gelmişti. Ama şimdi öyle düşünmüyorum. Farklı yerleri görmek farklı kültürleri tanımak yeni arkadaşlıklar (eskileri unutmadan) çok güzel. O nedenle ayrılmanın hüznü kadar yeni yerin heyecanı da var. Mutlaka zor yanlarıda vardır ama eşimle ve çocuklarımla sağlıklı, huzurlu ve mutlu olduğumuz sürece herşeyin üstesinden geleceğimize inanıyorum.  
          Arkadaş ziyaretlerimi de bu nedenlerden  dolayı aksatıyorum. Lütfen bağışlayın. Sanırım bu molalar sık sık olacak. Tabiki tamamen bırakmış değilim. Yine de fırsat buldukça buralardayım. Hoşgörünüze sığınıyorum.
            Gelelim asıl konumuza canım arkadaşlarım womanworld, birfincanacikahve, mavilimutfak, dantelistan beni smart blog ödülüne layık bulmuşlar çok teşekkür ederim kendilerine.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !